Žaidimo “GAUKITE VITABIOTICS NEMOKAMAI” taisyklės:

1. Žaidimo dalyvis turi surinkti iš viso 5 VITABIOTICS produktų pakuočių viršūnėles su ant jų užklijuotais žaidimo lipdukais:

2. Surinkus 5 pakuočių viršūnėles su žaidimo lipdukais, reikia registruotis žaidime. Tai galima padaryti internetu arba paprastu paštu:

Internetu:  užpildykite www.vitabiotics.lt pateiktą “GAUKITE VITABIOTICS NEMOKAMAI” žaidimo formą ir  pridėkite 5 VITABIOTICS produktų  viršūnėlių su žaidimo lipdukais nuotrauką bei pasirinkite iš pateikto sąrašo produktą, kurį pageidaujate gauti nemokamai. Nuotraukoje turi būti nuo pakuotės nukirptos pakuotės viršūnėles!

Paštu: siųskite paštu 5 VITABIOTICS produktų nukirptas viršūnėles su žaidimo lipdukais adresu: UAB Entafarma Plius, Klonėnų vs.1, Širvintų r. sav. LT 19156. Nurodykite savo duomenis – vardą, pavardę, tikslų adresą su pašto kodu ir kontaktinį telefoną bei nurodykite produkto, kurį pageidaujate gauti dovanų, pavadinimą*.

*Produktų sąrašas, iš kurio žaidimo dalyvis gali išsirinkti produktą, kurį pageidauja gauti nemokamai:

Cardioace, Feroglobin kapsulės, Feroglobin skystis, Feroglobin Plus, Immunace su ežiuole, Menopace, Neurozan, Osteocare, Perfectil, Pregnacare, Pregnacare Breast feeding, Pregnacare kremas, Ultra Ginkgo&Ginseng, Ultra Omega-3, Ultra Cod liver oil, Ultra Omega 3-6-9, Visionace, Wellkid, Wellkid Calcium, Wellman, Wellman 50+,Wellman 70+, Wellman Sport, WellTeen HIM, WellTeen HER, Wellwoman, Wellwoman Sport, Wellwoman 50+, Wellwoman 70+.

SVARBU: Pateikti nuotraukoje ar siųsti paštu reikia tik nukirptas pakuočių viršūneles su žaidimo lipduku, o ne visą pakuotę!

 

3. Jei visą informaciją internetu ar paštu pateikėte tinkamai ir teisingai, nemokamą pakuotę, jūsų nurodytu adresu, gausite per 2-3 savaites nuo registracijos formos pateikimo arba laiško su aukščiau išvardinta informacija gavimo.

Žaidimo dalyvio forma turi būti užpildyta pilnai, tiksliai įvedant prašomus duomenis ir unikalius kodus, esančius ant žaidimo lipdukų. Tas pats kodas žaidime gali dalyvauti tik vieną kartą, todėl pakartotinai to paties kodo įvesti negalima.

Nuotraukoje  turi aiškiai matytis nukirptos 5 produktų  viršūnėlės su žaidimo lipdukais ir gerai matomais kodais ant jų. Jei nepilnai matosi nors vieno kodo skaičiai arba jei pateikta ne pakuotės viršūnėlių, o neatidarytų pilnų produkto pakuočių fotografija, ar tik lipdukų lipdukų (be nukirptų pakuočių viršūnėlių) vaizdas, nuotrauka netinka dalyvavimui žaidime ir nemokama pakuotė nebus siunčiama.

Jeigu kontaktinė informacija registracijos formoje ar paštu pateikta nepilnai ar neteisingai arba jei žaidimo dalyvis nepriima siuntos iš kurjerio ar nesudaro galimybių ją pristatyti, nemokama pakuotė pakartotinai nebus siunčiama.

Žaidimas vyksta tik Lietuvos Respublikos teritoritoje. Žaidimas pratęstas iki 2023 06 30 d.  Organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles iš anksto prieš 3 dienas informavęs apie pakeitimus interneto svetainėje www.vitabiotics.lt

Dėkojame, kad rūpinatės sveikata ir renkatės VITABIOTICS produktus!