Visame pasaulyje žinomas supermodelis Heidi Klum tapo PERFECTIL – Jungtinėje Karalystėje lyderiaujančių grožio vitaminų, veidu.

PERFECTIL didžiuojasi galėdami paskelbti supermodelį, „Emmy“ apdovanojimą laimėjusią televizijos laidų vedėją ir verslininkę Heidi Klum savo prekės ženklo ambasadore.
Bendradarbiavimas tarp Nr.1 grožio papildų Jungtinėje Karalystėje ir Heidi Klum remiasi ilgalaikiu supermodelio grožio iš vidaus puoselėjimu. Pasaulinio lygio supermodelis žinoma dėl savo atsidavimo gyventi sveikai ir subalansuotai bei neįtikėtino indėlio mados industrijoje bei televizijoje.

„Aš tikiu posakiu, kad esi tai, ką valgai. Mėgstu kasdien ruošti sveiką maistą sau ir savo šeimai. Be to, pasitikiu multivitaminų, sustiprinčių nagus, odą ir plaukus poveikiu. Žinau, kad PERFECTIL tai ir daro.

Kas paskatino partnerystę?

PERFECTIL kreipėsi į mane ir pasiteiravo, ar aš norėčiau išbandyti grožio produktą. Šie vitaminai man nebuvo naujiena, buvau mačiusi ir girdėjusi apie juos per tuos ilgus metus, kuriuos jie gyvuoja Jungtinėje Karalystėje. Nuo to laiko, kai naudoju PERFECTIL, tikiu, kad mano plaukai labiau žvilga, nagai tapo stipresni nei bet kada, o mano oda – švyti!

Už ką labiausiai vertinate PERFECTIL?

Stengiuosi gyventi sveikai ir subalansuotai, o tai puikiai atspindi šio prekės ženklo pagrindinę žinutę – grožis „iš vidaus“. Aš išbandžiau PERFECTIL ir man patiko, kaip atrodo mano plaukai, oda ir nagai. Šioje gražios išvaizdos tabletėje gausu grožio vitaminų ir mineralų, kurių poveikis paremtas daugiau nei 20 metų tyrimais. Tai tikrai patraukė mano dėmesį.

Kokius plaukų, odos ir nagų pokyčius pastebėjote nuo tada, kai įtraukėte PERFECTIL į savo kasdienę rutiną?

PERFECTIL vartojau visą vasarą ir netrukus po to pastebėjau labiau švytinčią odą, žvilgančius ir sveikiau atrodančius plaukus, o mano nagai tapo tvirtesni. Labai džiaugiuosi, kad yra tokie patogūs ir efektyvūs multivitaminai, kurie vienu šūviu padeda viso to pasiekti!

Kaip Jums pavyksta išlaikyti savo nepriekaištingą išvaizdą tarp televizijos laidų filmavimų, modelio darbo ir kitų verslo reikalų (jau nekalbant apie vaikus!)?

Sveikai maitintis ir rūpintis savo kūnu man visada būdavo labai svarbu. Juk jaučiatės geriau, jei savo organizmą papildote kokybiškais produktais. Mūsų šeima nėra iš tų, kuri vakarienei du kartus per savaitę užsisako picą. Mes kiekvieną vakarą namuose gaminame maistą, kuriame gausu baltymų, o šviežias daržoves gauname iš savo daržo.

2018 m. balandžio mėn. PERFECTIL gavo aukščiausią Karalienės apdovanojimą (Queens Award) iš pačios Anglijos karalienės rankų. Apdovanojimas skirtas už nuolatines naujoves ir tyrimus grožio vitaminų srityje. „Queen’s Awards for Enterprise“ yra aukščiausi ir prestižiniai apdovanojimai Jungtinėje Karalystėje.