Anksčiau susilpnėjęs regėjimas buvo daugiausiai pagyvenusių žmonių bėda. Dabar jau nieko nebestebina prastai matantys jaunuoliai. Šiuolaikinis ritmas – ilgos valandos prie kompiuterio, telefono ar žaidimų konsolės, vakarai prie televizoriaus, sufleruoja, kad akims nori nenori kasdien daroma žala. Tam, kad išliktų geras regėjimas,  būtina ekranų daromą žalą kaip nors kompensuoti.

Yra dvi išeitys: dar keliomis dioptrijomis pastiprinti akinių lęšius, arba rauti problemą su šaknimis ir stiprinti savo akis ir regėjimą. Jeigu pasirinkote antrąjį variantą, sužinokite, kokios medžiagos labiausiai reikalingos mūsų akims.

 

Siekiant, kad džiugintų geras regėjimas ir metams bėgant jis nesilptų, pirmiausiai patariama pirmiausiai sureguliuoti savo gyvenimo būdą: sveikai maitintis, sportuoti ir būtinai kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.

Didelė jėga mažoje uogoje

Jau vaikystėje kalama į galvą, kad mėlynės – naudingiausia uoga akims. Jos palaiko akių kraujotaką, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir padeda apsaugoti akis nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Be to, šios mėlynės naudingos regos aiškumui.

Geras regėjimas neatsiejamas nuo vitamino A, kurio irgi yra ir mėlynėse. Kiti vitamino A šaltiniai – morkos, juodieji serbentai, špinatai ir kitos žalios spalvos daržovės, sviestas, kepenėlės, žuvų taukai.

Galingieji antioksidantai

Vien vitamino A gerai akių būklei palaikyti neužteks. Norėdami tinkamai pamaitinti akis, turėsite valgyti maistą, kuriame gausu antioksidantų. Šios medžiagos apsaugo akių ir kitų organų ląsteles nuo oksidacinio streso, kurio metu laisvieji radikalai negrįžtamai pažeidžia sveikas ląsteles.  Antioksidacinių poveikiu pasižymi vitaminai C, E, B2, mineralai- cinkas, selenas, varis.

Ir žinoma – omega-3

Riebiose žuvyse esančios omega-3 riebiosios rūgštis svarbios mūsų regai nuo pat vaikystės iki žilos senatvės. Todėl būtina nepamiršti bet 2-3 kartus per savaitę savo racioną praturtinti lašiša, skumbre ar kita riebesne žuvimi.

Taigi, sveikata prasideda nuo lėkštės

Kad gauti pakankamą kiekį šių medžiagų kasdien, reikia atidžiai planuoti savo mitybą, valgyti daug vaisių, uogų, daržovių.  Tai puiki išeitis, bet tam reikia daug laiko ir nemažai žinių. Dar viena išeitis – ieškoti maisto papildo, kuriame yra visos reikalingiausios akių mitybai medžiagos.

VISIONACE – bene labiausiai išbaigtos sudėties maisto papildai akims. Sudėtyje ne tik liuteinas, karotenoidai, bet ir akims ypač naudingų mėlynių ekstraktas, labai platus spektras akių ląsteles saugančių antioksidantų, svarbiausi vitaminai ir mineralai. O VISIONACE PLUS sudėtyje dar ir omega-3, kurios reikalingos regėjimui nuo vaikystės iki žilos senatvės.

Verta pažymėti, kad VISIONACE sudėtyje yra patentuotas, ypač gero pasisavinimo liuteinas Lutemax, gaunamas iš medetkų. Be liuteino, tabletės sudėtyje yra kitų karotenoidų – zeaksantino, betakaroteno ir kriptosantino kompleksas ir ypač grynas ir koncentruotas mėlynių ekstraktas akių kraujotakai palaikyti.

 

VISIONACE ypač rekomenduojama:

daug laiko praleidžiantiems prie kompiuterių,

dirbantiems akis varginantį darbą,

dažnai jaučiantiems akių nuovargį, sausumą ar diskomfortą,

nešiojantiems kontaktinius lęšius.

VISIONACE ieškokite daugelyje vaistinių ir manovaistine.lt