Jau kurį laiką saulę ir vasarišką šilumą pakeitė darganotasis ruduo. Metų laikų kaita organizmui sukelia tam tikrą stresą – reikia priprasti prie šildomų patalpų ir šalto oro lauke kontrastų, šiltesnių rūbų ir kitų šaltojo sezono atributų.

Vasaros metu spėjame priprasti prie malonios rutinos – šviežių daržovių, žalumynų, vaisių valgymo, ilgų pasivaikščiojimų ar kitokios veiklos lauke. Paspaudus šaltukui ši rutina nenoromis, bet turi keistis, tad geriau paruošti savo organizmą šiems pokyčiams ir nepatirti bereikalingo streso.

Šie paprasti žingsniai padės pasiruošti šaltajam sezonui, adaptuotis prie pasikeitusios temperatūros, maisto ir fizinio aktyvumo.

Gaivias salotas pakeiskite šiltu, tačiau ne mažiau vertingu maistu

Vos paspaudus šaltukui mes dairomės šiltesnio ir sotesnio maisto, kuris ne tik pasotintų, bet ir sušildytų.

Deja, tai dažnai nebūna patys sveikiausi patiekalai. Tačiau galima pasitelkti keletą nedidelių pokyčių, kad jūsų mėgstami patiekalai taptų sveikesni ir labiau aprūpintų organizmą taip reikalingomis medžiagomis.

Gamindami makaronų patiekalus, rinkitės pilno grūdo makaronus, vietoj kečupo naudokite trintus pomidorus, rinkitės liesesnę mėsą, dažniau ją pakeiskite žuvimi.

Kiekvieną kartą gamindami patiekalą, pagalvokite, kokį ingredientą galite pakeisti sveikesniu, ir nesvarstydami padarykite tai.

Šalia sveikesnės mitybos bent mėnesį gerkite imuniteto stiprinimui subalansuotą naudingųjų medžiagų kompleksą Immunace. Tai padės ne tik lengviau adaptuotis prie šaltojo sezono, bet ir išvengti peršalimo ligų.

Nepamirškite savo plaukų ir odos

Prasidėjus šildymo sezonui, odai ir plaukams stiprų neigiamą poveikį daro temperatūrų svyravimai. Dažnai juntame, kad odą traukia nuo sausumo, plaukai šiaušiasi, akivaizdu, kad ima trūkti drėgmės.

Intensyviai drėkinančio kremo naudojimas, gausesnis vandens vartojimas – šiuo atveju puikūs sąjungininkai, tačiau nereikia pamiršti pasirūpinti savo oda ir plaukais iš vidaus, kad audiniai visomis reikalingomis medžiagomis būtų aprūpinti per kraują ir pasiektų net giliausius sluoksnius. Perfectil produktai sukurti grožio puoselėjimui iš vidaus, kasdien aprūpina odą ir plaukus pačiomis reikalingiausiomis medžiagomis – B grupės vitaminais, biotinu, selenu, cinku ir daugybe kitų grožį puoselėjančių medžiagų.

 

Judėjimą lauke pakeiskite ne mažiau aktyviu judėjimu viduje

Šalant orui, motyvacija aktyviai veiklai lauke sparčiai mažėja. Tačiau svarbu nesumažinti savo sportinio aktyvumo apsukų jas perkeliant į intensyvius užsiėmimus sporto salėje, grupines treniruotes, šokius, komandinius žaidimus ar pan.

Fizinis krūvis padeda išlikti gerokai darbingesniems, pakelia nuotaiką, stiprina imunitetą. Tam, kad nepritrūktume jėgų ir motyvacijos aktyviai judėti, papildykite savo mitybą efektyviu energijos užtaisu iš Wellman ar Wellwoman linijos.

Pasitelkus keletą paprastų žingsnių ir bent po vieną nedidelį pokytį kasdien, net ir šaltuoju metų periodu išliksite ne mažiau darbingi, sveiki ir energingi.