„Ar vaikui reikia vitaminų papildų?“ – savęs klausia ne viena mama. Galima atsakyti ir taip, ir ne. Viskas priklauso nuo to kaip maitinasi vaikas. Jei mityba pilnavertė, joje gausu daržovių, vaisių, grūdų, kokybiškos žuvies ir mėsos, tokiu atveju tikėtina, kad visų reikalingų medžiagų gaunama su maistu.

Taigi, visų pirma atsakykite sau į klausimą kaip maitinasi Jūsų mažylis ir tuomet žinosite atsakymą, ar reikia jam papildomai vartoti vitaminų ir kitų naudingųjų medžiagų.

Svarbu atminti, kad pirmąjį gyvenimo dešimtmetį vaikas itin sparčiai auga. Greitas kaulų, kraujo, raumenų ir smegenų formavimasis reiškia, kad visų šių procesų sklandžiam užtikrinimui labai svarbu gauti pakankamą kiekį įvairiausių maistingųjų medžiagų. Trumpiau tariant – pilnavertė mityba šiuo etapu svarbi kaip niekada. Todėl, jei mama nėra įsitikinusi, kad jos mažylis valgo pakankamai subalansuoto maisto, saugiau yra duoti mitybos papildų ir žinoti, kad vaikas gauna visko, ko reikia jo fizinei bei protinei raidai.

Mūsų klimato juostoje gana dažna problema, kad daugelis vaikų gauna nepakankamai vitamino D, kuris palaiko vaikų imuninės sistemos veiklą. Čia netgi pilnavertė mityba gali negelbėti, nes vitamino D sintezei būtina saulė.

Mokslininkai teigia, kad gana dažnai vaikai su maistu per mažai gauna vitaminų A, B grupės komplekso, geležies. Retas vaikas keletą kartų per savaitę valgo riebios žuvies ar kito maisto, kuriame gausu omega-3 riebiųjų rūgščių. Šios rūgštys palaiko smegenų veiklą, regėjimą.

Renkantis maisto papildą, reikia atkreipti dėmesį į jo sudėtį, kad joje būtų visų svarbiausią augančiam vaikui medžiagų. Svarbu, kad papilde būtų optimalios dozės geležies, omega-3 rūgščių, vitaminų C, D, B, jodo ir kitų reikalingiausių medžiagų. Žinoma svarbu, kad vaikas noriai vartotų – tad ne paskutinėje vietoje ir skonis, vartojimo patogumas. Tačiau reikia atminti, kad maisto papildas – ne saldainis, todėl renkantis prioritetas turi būti skiriamas sudėčiai ir kokybei, o ne skoninėms savybėms ar produkto atraktyvumui.

 

WellKid papildai – vaiko draugas

Vienoje WELLKID tabletėje yra vitamino D3, magnio ir cinko, kurių reikia sparčiai augant kaulams ir dantukams, naudingųjų omega-3 rūgščių, taip pat geležies, vitamino B12 ir folio rūgšties, kurie reikalingi kraujo kūnelių susidarymui bei pernešant deguonį organizme ir kitų, pačių reikalingiausių augančiam organizmui, medžiagų.

WELLKID – SUKURTA VAIKYSTEI!

WELLKID – rūpestingai subalansuotas vitaminų, mineralų ir omega-3 kompleksas 4–12 metų vaikams.

Vienoje WELLKID tabletėje yra tai, kas svarbiausia:

Smegenų veiklai ir pažintinei funkcijai (omega-3, pantoteno rūgštis)

Imunitetui (vitaminai C, D)

Energijai ir gyvybingumui (vitaminų B kompleksas)

Kraujodarai (geležis, vitaminas B12)

Kaulams (magnis, cinkas, vitaminas D)