Genialu – tai kas paprasta, o sveika – tai kas natūralu. Todėl vertėtų atsigręžti atgal į gamtą ir semtis stiprybės iš natūralių augalų.

Vienas iš jų – dviskiautis ginkmedis (Ginkgo biloba lot.) – vasarą žaliuojantis lapuotis medis su vėduoklės formos lapais, išaugantis iki 30 m aukščio. Tai seniausia žinoma medžių rūšis. Ginkmedis gyvena labai ilgai – 1000 – 4000 metų. Pradžioje augęs tik Kinijoje, Korėjoje ir Japonijoje, šis medis išplito ir Europoje. Vardas biloba reiškia dviskiautę lapo formą.

Vaistinei žaliavai naudojami ginkmedžio lapai, kurie sukaupia flavonoidų glikozidų (rutino ir kvercetino), terpeninių laktonų, bioflavonoidų (amentoflavono, bilobetino, ginkgetino ir kt.), proantocianidinų, organinių rūgščių, karotinoidų, vaškų ir vitamino C.

Pastaruoju metu ginkmedis yra ypač vertinamas  dėl savo poveikio palaikant kraujo mikrocirkuliaciją, tai yra svarbu pažintinei funkcijai, atminčiai, galūnių kraujotakai palaikyti.

Ginkmedis yra rekomenduojamas vartoti  tiek jauniems, tiek  pagyvenusiems žmonėms.

Dar vienas naudingas augalas – sibirinis ženšenis arba kitaip vadinamas juodasis eleuterokokas (Eleuthecoccus senticosus).

Šis augalas yra paplitęs Sibire, užauga iki 2-3 metrų aukščio. Sibirinio ženšenio šaknyse susikaupia daug polisacharidų ir eleuterozidų. Augalo sudėtyje esančios medžiagos padeda organizmui prisitaikyti prie fizinio ir psichologinio krūvio.

Sibirinio ženšenio ir ginkmedžio kombinacija puikus sprendimas siekiant palaikyti fizinį darbingumą, jėgą ir ištvermę. Kadangi intensyvios fizinės veiklos metu gaminasi laisvieji radikalai, antioksidacinės ginkmedžio savybės padeda apsisaugoti nuo oksidacinio poveikio.

Efektyvus šių augalų derinys Ultra Ginkgo palaiko neišsenkančią energiją ir maksimalų darbingumą. Sudėtyje tik aukščiausios kokybės augaliniai ekstraktai.

Maisto papildas Ultra Ginkgo – efektyvus energijos užtaisas dirbantiems intensyvų protinį ar fizinį darbą, išgyvenantiems įtemptus periodus, sportuojantiems žmonėms.